Riedel Winewings TASTING SET 1X 1234/0,07,33,97

Kód: 5123/47
Neohodnoceno
Značka: Riedel
3 010 Kč 752,50 Kč / 1 ks
Skladem (1 sada)
Můžeme doručit do:
29.3.2023

WINEWINGS - sklo s plochým dnem, široké a připomínající křídlo letadla. V průběhu roku, mnoha ochutnávkami a změnami tvaru, velikosti a průměru okraje, se to, co začalo jako jedna sklenice pro jednu odrůdu hroznů, vyvinulo do sedmi různých sklenic, které představují nejoblíbenější odrůdy hroznů. Riedel, Rakousko.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
již od objednávky za 1.000,- Kč
Podporujeme Česko
Podporujeme Česko
záleží nám na dobré kondici českého průmyslu i přírody
Ručíme za kvalitu
Ručíme za kvalitu
dodávaných výrobků

Detailní popis produktu

Kolekce: Winewings
Degustační sada 4 sklenicze série RIEDEL Winewings obsahuje:

1x Cabernet
1x Pinot Noir
1x Sauvignon Blanc
1x Chardonnay


Rok designu: 2020
Množství v krabici: 4
Typ výroby: strojní výroba
Materiál: křišťál
Péče o sklo

Vyzkoušejte své víno ze 4 různých sklenic na červené a bílé víno. jaký je váš oblíbený? Strhující taniny a koncentrované ovoce, typické pro středně plná červená vína nebo lehká plná červená vína s vysokou kyselinkou a střední tříslovinou. Vysoká kyselost a zbytkový cukr u bílých vín ovocných nebo pro plná bílá vína, včetně vícevrstevnatých aromat vína.

ÚŽASNÁ KOLEKCE GEORGA J. RIEDELA
Georg Riedel ve své dlouhé kariéře vytvaroval mnoho funkčních sklenic, všechny speciálně navrženy tak, aby zvýšily požitek z tekutiny, pro kterou jsou stvořeny. Georg, jako tvůrce odrůdově specifických sklenic na víno, pevně věří, že jemně vyladěný tvar sklenice zlepšuje vnímání všech aromatických nápojů.

V létě 2018 byl Georg požádán zákazníkem, aby vytvořil „dokonalou sklenici“ pro Cabernet Sauvignon, projekt, který měl poskytnout inspiraci pro RIEDEL Winewings.

Pomalu se objevil nový tvar: Sklo s plochým dnem, široké a připomínající křídlo letadla. V průběhu roku, mnoha ochutnávkami a změnami tvaru, velikosti a průměru okraje, se to, co začalo jako jedna sklenice pro jednu odrůdu hroznů, vyvinulo do sedmi různých sklenic, které představují nejoblíbenější odrůdy hroznů.

RIEDEL Winewings se narodil a chystal se vzlétnout!

Georg Riedel's Vision - Modern Glassware reimagined

Pro vysvětlení konceptu RIEDEL Winewings: Zvolili jsme ploché a natažené dno s křídlovitým tvarem pro zvětšení plochy mezi vínem a vzduchem, což zvyšuje úrovně odpařování a rozvíjí větší intenzitu aroma. Při umístění hlavy ke sklenici je nos blíže a je vystaven širšímu povrchu vína. To však samo o sobě nedodá úplně optimální aroma každé odrůdy hroznů, a tak pro zachycení jemných vrstevnatých vůní bylo nutné zakřivit skleněné stěny a správně zkalibrovat otvor každé sklenice s ideálním průměrem okraje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červená vína
Záruka: 2 roky
Barva: čirá
Kolekce Riedel: Winewings
Materiál: křišťál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: