Riedel Vinum DAIGINJO

Kód: 0416/75
Neohodnoceno
Značka: Riedel
780 Kč
Únor 2023
Můžeme doručit do:
3.3.2023

VINUM je základní odrůdově specifická řada RIEDEL. Vytvořil jej sklář 10. generace Georg J. Riedel, aby si každý milovník vína mohl dovolit větší požitek z vína. Riedel, Rakousko.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
již od objednávky za 1.000,- Kč
Podporujeme Česko
Podporujeme Česko
záleží nám na dobré kondici českého průmyslu i přírody
Ručíme za kvalitu
Ručíme za kvalitu
dodávaných výrobků

Detailní popis produktu

Kolekce: Vinum
DAIGINJO - sklenice na bílé víno.

Rok návrhu: 2008
Objem: 0,390 ltr.
Výška: 205,0 mm
Množství v krabici: 1
Typ výroby: strojová výroba
Materiál: Křišťál
Péče o sklo

Daiginjo je ideální pro zvýraznění ovocného a květinového buketu v saké Daiginjo. Tato sklenice debutovala v roce 1999, po 2 letech workshopů s desítkami výrobců saké. Tato elegantní nádoba ve tvaru vejce se vyznačovala konvexním okrajem, aby sladila sladkost, kyselost a hořkost saké.

Vinum je základní odrůdově specifická řada RIEDEL. Vytvořil jej sklář 10. generace Georg J. Riedel, aby si každý milovník vína mohl dovolit větší požitek z vína.

Série byla navržena na Sommeliérech, kolekci z roku 1973 Clausem J. Riedelem, devátou generací rodinné společnosti. Řada Sommeliers byla první kolekcí sklenic na víno bez příkras, s tvary skleněných mís založených na charakteru vína.

V roce 1986 představil jeho syn Georg další inovaci, která zásadně změnila kulturu sklenic na víno: odrůdově specifické sklo, vyráběné strojově, aby se výrazně snížily jejich náklady.

Vinum, vyvinuté s velkou vášní a založené na Georgových dobře podložených odborných znalostech, se stalo nejprodávanější sérií skla RIEDEL. Série je vyráběna strojově v křišťálovém skle. Všechny sklenice Vinum lze mýt v myčce.

Výrobce: Riedel, Rakousko.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá vína
Záruka: 2 roky
Barva: čirá
Kolekce Riedel: Vinum
Materiál: křišťál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: