Riedel Veloce SAUVIGNON BLANC sada 2 kusů

Kód: 6330/33
Neohodnoceno
Značka: Riedel
1 430 Kč 715 Kč / 1 ks
Březen 2023
Můžeme doručit do:
17.4.2023

Veloce - kolekce sklenic s impozantním poměrem stopka a kalíšek. Riedel, Rakousko.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
již od objednávky za 1.000,- Kč
Podporujeme Česko
Podporujeme Česko
záleží nám na dobré kondici českého průmyslu i přírody
Ručíme za kvalitu
Ručíme za kvalitu
dodávaných výrobků

Detailní popis produktu

Kolekce: Veloce
Sklenice na bílé víno typu SAUVIGNON BLANC

Obsah: 0,347 ltr.
Výška: 247 mm
Počet kusů v balení: 2
Typ výroby: strojově

Péče o sklo

LEHKOST POTĚŠENÍ
Vypadá a působí jako ruční práce! Tato kolekce skla je ve skutečnosti vyráběna strojově za použití nejmodernějších technologií a je skutečně přesným nástrojem.

Milovníci vína na celém světě chápou, že sklenice na víno RIEDEL jsou vyvinuty v různých tvarech a velikostech pro konkrétní odrůdy hroznů. Pouze takto vyspělá strojní výroba může zaručit tak precizní skleněný designový jazyk, v souladu s příslušným profilem odrůdy.

Fanoušci RIEDEL však mohou vidět podobnost s kolekcí skla Extreme, první strojově vyráběné sklenice ve tvaru diamantu (2000), kterou vytvořil Georg J. Riedel speciálně pro vína z Nového světa. Kolekce odvodila svůj název od extrémních úhlů kosočtvercového tvaru, což dává vínu více prostoru ve sklenici, aby vyniklo plné aroma vína.

Rodina Riedelů, která uznala vývoj moderních vín, upravila tvary sklenic pro Cabernet/Merlot a pro Ryzlink v návaznosti na intenzivní nové kolo srovnávacích degustací.

RIEDEL Veloce je působivý vývoj založený na nejmodernější technologii. Sklenice je vyšší než kolekce RIEDEL Extreme a má tenčí stopku a jemnější misky. Speciálně vyvinutý stroj v továrně RIEDEL ve Weidenu nám umožňuje kreslit stonky, které se vyrovnají těm, které ručně vyrobil mistr sklář. Základna o průměru 100 mm je novým standardem pro velké skleněné tvary a je maximem, které lze strojově vyrobit.

Hmotnost RIEDEL Veloce je pozoruhodná a oproti kolekci Extreme byla výrazně snížena. Dokonalá rovnováha a pocit, který naznačuje ručně vyráběné sklo.

Maximilian Riedel zvolil italský název „Veloce“, což znamená „rychlý“, s odkazem na moderní strojní technologii, která umožňuje přivést do stroje ručně vyráběné sklo v mnoha ohledech a vyrobit ho rychle a ve velkém množství. . Pocta technice, protože ruční sklářství se stalo upadajícím řemeslem.

Kolekce RIEDEL Winewings byla první, která obsahovala odrůdu hroznů na podstavci, aby bylo snazší identifikovat a vybrat tu správnou sklenici. Vzhledem k popularitě tohoto konceptu bude mít RIEDEL Veloce také stejný atribut.

RIEDEL Veloce je perfektní sklenice pro znalce vína. Moderní sklo s působivou vyvážeností a dojmem, atraktivní cenou a vhodné do myčky.

A jako všechny sklenice RIEDEL, i RIEDEL Veloce představuje víno v celé své kráse!

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá vína
Záruka: 2 roky
Barva: čirá
Kolekce Riedel: Veloce
Materiál: křišťál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: