Riedel Superleggero BURGUNDER GRAND CRU

Kód: 4425/16
Neohodnoceno
Značka: Riedel
1 820 Kč
Březen 2023
Můžeme doručit do:
17.4.2023

SUPERLEGERO což v italštině znamená „super lehké“, debutovalo v roce 2015 jako skvělý důkaz talentovaného sklářského týmu vedoucího sklářského průmyslu. Riedel, Rakousko.

 

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
již od objednávky za 1.000,- Kč
Podporujeme Česko
Podporujeme Česko
záleží nám na dobré kondici českého průmyslu i přírody
Ručíme za kvalitu
Ručíme za kvalitu
dodávaných výrobků

Detailní popis produktu

Kolekce: Superleggero
BURGUNDER GRAND CRU sklenice na červené víno

Rok designu: 2018

Obsah: 1,04 ltr.
Výška: 276,0 mm
Množství v krabici: 1
Typ výroby: ruční výroba
Materiál: křišťál
Péče o sklo

Sklenice Burgundy Grand Cru je perfektní pro podporu rovnováhy křehkosti a svěžího kompaktního ovoce ve vínech s lehkým tělem.
Tento tvar byl jednou z originálních sklenic 'wine friendly' navržených Clausem J. RIEDELEM 9. generace. Široký tvar tulipánu a mírně rozšířený ret zvýrazňují neodolatelnou sladkost a zároveň dokonale vyvažují kyselost a zvýrazňují alkohol, aby vytvořily dokonalý obraz vína.

RIEDEL Superleggero, což v italštině znamená „super lehké“, debutovalo v roce 2015 jako skvělý důkaz talentovaného sklářského týmu vedoucího sklářského průmyslu.

Tato řada je evolucí designů tří generací: v roce 1958 Claus Riedel vytvořil první sklenice na světě „přátelské k vínu“ se sommeliéry; 10. generace Georg Riedel později upravil každý tvar tak, aby ladil s konkrétními odrůdami hroznů; nyní 11. generace Maximilian Riedel stojí v čele dalšího kroku vydáním RIEDEL Superleggero.

Řada RIEDEL Superleggero, která stále využívá vysoce kvalifikovanou techniku ruční výroby, se vyznačuje štíhlejším estetickým vzhledem se super lehkým designem. Tento vyvinutý design dovedl Maximilian k dokonalosti se začleněním úžasně dlouhého a elegantního dříku při zachování odolnosti myčky. Kolekce také obsahuje logo série na spodní straně skla vedle loga RIEDEL.

RIEDEL Superleggero je ruční práce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červená vína
Záruka: 2 roky
Barva: čirá
Kolekce Riedel: Superleggero
Materiál: křišťál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: