Riedel Stemless Wings CABERNET SAUVIGNON sada 2 kusů

Kód: 6789/0
Neohodnoceno
Značka: Riedel
650 Kč 325 Kč / 1 ks
Leden 2023
Můžeme doručit do:
21.2.2023

STEMLESS WINGS TO FLY - tato bezstopková kreace je dokonalým doplňkem původní série na stopkách, která obsahuje několik sklenic na víno bez stopky vytvořené Georgem Riedelem. Tyto tvary byly přepracovány, aby zajistily, že uživateli budou pohodlně sedět v ruce. Riedel, Rakousko.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
již od objednávky za 1.000,- Kč
Podporujeme Česko
Podporujeme Česko
záleží nám na dobré kondici českého průmyslu
Ručíme za kvalitu
Ručíme za kvalitu
dodávaných výrobků

Detailní popis produktu

Kolekce: STEMLESS WINGS TO FLY
Sklenice na červené i bílé víno CABERNET SAUVIGNON


Rok designu: 2021
Obsah: 0,675 ltr.
Výška: 121,0 mm
Množství v krabici: 1
Typ výroby: strojově vyráběné
Materiál: křišťál
Péče o sklo

Sklenice Cabernet Sauvignon je ideální pro plná, komplexní červená vína s vysokým obsahem taninu.

Sklo umožňuje plné rozvinutí buketu a vyhlazuje drsné hrany. Zvýrazňuje ovoce, snižuje hořké vlastnosti taninu a umožňuje vínu dosáhnout rovnováhy.
Tato sklenice byla přepracována Georgem Riedelem v roce 2020, aby zajistil, že její menší velikost zachová jemné a důležité vlastnosti každého vína.

Po vydání naší neuvěřitelně oblíbené kolekce RIEDEL Winewings v roce 2020 se seznamte s nejnovější inkarnací - SL RIEDEL Stemless Wings.

Tato bezstopková kreace je dokonalým doplňkem původní série na stopkách, která obsahuje několik sklenic na víno bez stopky vytvořené Georgem Riedelem. Tyto tvary byly přepracovány, aby zajistily, že uživateli budou pohodlně sedět v ruce.

Výsledkem bylo, že každý tvar odrůdy hroznů vyžadoval sadu nových ručně vyrobených prototypů a forem, aby se určilo, jak moc lze zmenšit velikost sklenice při zachování jemných a důležitých vlastností každého vína.

Georg Riedel je právem nadšený z nového vzhledu této tenké foukané kolekce a zve vás, abyste si vyzkoušeli, jak dobře padne do ruky, s jedinečným zakřivením, které vám pomůže dokonale usadit produkt mezi palec a prsty. Nalijte si dobré víno a užijte si novou kolekci SL RIEDEL bez stonků Wings!

Série SL RIEDEL Bezstopková křídla je vyráběna strojově v křišťálovém skle. Všechny sklenice RIEDEL jsou vhodné do myčky nádobí.

Výrobce: Riedel, Rakousko

Doplňkové parametry

Kategorie: Červená vína
Záruka: 2 roky
Barva: čirá
Kolekce Riedel: Stemless WIngs
Materiál: křišťál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: