Riedel Performance SAUVIGNON BLANC

Kód: 6884/33
Neohodnoceno
Značka: Riedel
1 430 Kč 715 Kč / 1 ks
Únor 2023
Můžeme doručit do:
3.3.2023

PERFORMANCE - se zkušenostmi tří generací s vytvářením funkčního skla specifického pro odrůdy hroznů je RIEDEL Performance výsledkem snahy Georga a Maximiliana Riedelových 10. a 11. generace neustále zlepšovat to, co bylo vyrobeno již dříve. Riedel, Rakousko.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
již od objednávky za 1.000,- Kč
Podporujeme Česko
Podporujeme Česko
záleží nám na dobré kondici českého průmyslu i přírody
Ručíme za kvalitu
Ručíme za kvalitu
dodávaných výrobků

Detailní popis produktu

Kolekce: Performance
Sklenice na bílé víno typu SAUVIGNON BLANC

Rok návrhu: 2019
Objem: 0,44 ltr.
Výška: 245,0 mm
Množství v krabici: 2
Typ výroby: ruční práce
Materiál: Křišťál
Péče o sklo

Sklenice Sauvignon Blanc je ideální pro všechny styly této odrůdy, od travnatých, ovocných vín z Marlborough až po dubové medové směsi z Bordeaux.

Na oslavu 20. výročí sklenice Vinum Sauvignon Blanc vydala společnost RIEDEL nový tvar sklenice pro toto aromatické bílé víno navržené tak, aby vyhovovalo vyvíjejícímu se stylu odrůdy Nového světa. Optický účinek v sérii RIEDEL Performance dodává jak designový prvek, tak ohromující účinek na aromatiku vína.

Optický účinek v sérii RIEDEL Performance dodává jak designový prvek, tak ohromující účinek na aromatiku vína.
Tato technologicky vyspělá kolekce je první sérií RIEDEL, která obsahuje misky s lehkým optickým dopadem. Podrobný výzkum rodiny Riedel, zaměřený na zlepšení organoleptického zážitku z vína, odhalil, že zvětšení vnitřní plochy sklenice mělo pozitivní dopad na vnímání buketu a chuti vína.

Toho bylo dosaženo díky jedinečnému optickému efektu, který nejenže dodává misce příjemný vizuální vzhled, ale také rozšiřuje povrchovou plochu, což umožňuje vínu otevřít se a plně ukázat každou vůni a jemné nuance.

Sklenice RIEDEL Performance, které se skládají z lehkých, odolných tvarů a lze je mýt v myčce, jsou vyráběny strojově z třpytivého křišťálového skla.

S jemnými stonky a velkými stabilními základnami zahrnuje řada také nové tvary misek pro Cabernet, Chardonnay a Ryzlink, které v kombinaci s optickým efektem poskytují dokonalý požitek z vína. RIEDEL Performance je nezbytná kolekce sklenic pro všechny milovníky vína.

RIEDEL Performance se vyrábí strojově z křišťálového skla. Všechny sklenice RIEDEL Performance lze mýt v myčce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá vína
Záruka: 2 roky
Barva: čirá
Kolekce Riedel: Performace
Materiál: křišťál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: